Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kvalita, síla a odolnost vaší postavy vyplývá z jejího levelu, její výbavy (zbraně, brnění, atd.) a především z výše jejích atributů - statů. 

Level se zvyšuje automaticky získáváním zkušenostních bodů. Vždy, když nasbíráte dostatek bodů, vaše postava postoupí na vyšší level. Zkušenostní body lze získat plněním úkolů, za práci na hřbitově, za lov lidí nebo za boj s vlkodlaky.

Statů je pět - síla, obrana, šikovnost, výdrž a kouzlo osobnosti. Staty se zvyšují pomocí zlata, které můžete získat bojem s protivníkem, plněním úkolů, prací na hřbitově nebo nákupem za Ďábelské kameny. Čím vyšší level má stat, tím je i dražší. Množství zkušeností pro postup na další úroveň je založen na principu 10*úroveň-5.

 

 Obrazek

Síla

Ukazuje stupeň síly, kterou používáte během soubojů. Čím vyšší máte máte hodnotu síly, tím vyšší je šance zasáhnout protivníka. Čím vyšší síla, tím větší úder. Síla je nejdražší ze všech atributů. Většina zbraní zvyšuje právě tento drahý stat.

 

Obrazek

Obrana

Určuje Vaše obranné schopnosti a Vaše schopnosti vyhnout se útokům protivníka. Čím vyšší, tím budete lépe odolávat protivníkovi a méně často vás nepřítel trefí. Obrana je spolu s osobností druhý nejdražší stat. Jeho cena je stejná jako cena statu osobnost.

 

Obrazek

Šikovnost

Odráží Vaši schopnost zasáhnout Vašeho protivníka během souboje. Čím vyšší je její hodnota, tím vyšší je šance, že protivníka neminete. Budete mít větší šanci dát dobrý úder. V případě, že budete mít i vysokou sílu, bude tento úder i silný. Šikovnost a výdrž jsou nejlevnější staty.

 

 Obrazek

Výdrž

Značí schopnost obnovy vašeho zdraví a pomáhá rychleji snížit poškození po zásahu protivníkem. Čím vyšší je úroveň, tím rychleji se Váš život regeneruje a hodnota obnoveného života každou hodinu odpovídá počtu bodů v této vlastnosti. Výdrž a šikovnost jsou nejlevnější staty ve hře.

 

Obrazek
 

 

Kouzlo osobnosti

Během souboje kouzlo osobnosti zvyšuje Vaši šanci na dvojitý zásah. Během lovu lidí zvyšuje šanci pro nalezení více předmětů.  Umožní vám snadněji najít lépe protivníka při lovu rasy, a to i v případě, že mají dobrou skrýš.  Osobnost je spolu s obranou druhý nejdražší stat. Jeho cena je stejná jako cena statu obrana.

 

Obrazek

Zdraví

Indikuje jak fit je Vaše postava. Nemusíte mít žádné obavy, Vaše postava nikdy nezemře. Když budete mít velmi nízké zdraví (méně jak 25 bodů), nemůžete se vydat na lov. Zdraví se obnovuje automaticky a rychlostí podle toho jak vysoký máte stat výdrž.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Staty

(Sendwich, 13. 11. 2013 19:39)

Mě by třeba zajímalo jaký staty se mají dávat když hraju za vlkodlaka a jaký za úpíra někdo to může tedˇbrát že se všechnoo má zvyšovta

dhbsdv

(Rastr, 17. 2. 2012 18:15)

Díky za tak perfektní stránku. Moc mi pomohla :)